Заговор дабы вещь с выгодой сбыть.

Описание: Как привлечь удачу в вашу жизнь, исполнение желаний, поиск работы, привлечение клиентов и др

Alleshtina
Автор темы
Аватара
Alleshtina
Автор темы
Репутация: 3876 (+3916/−40)
Сообщения: 3115
Зарегистрирован: 2 октября 2015
С нами: 8 лет 5 месяцев

#1 Alleshtina » 14 декабря 2015, 20:39

Аще надобно вещь кую ниже ветху, ниже нову, малу да велику, тако же дом да сему подобное, то надлежит на сию вещь заговор молвить, дабы кой человек на ню взор обратит, хоша мал, хоша стар, аще ли точию восхощет ея емлети, тако нимало худого в ея не взыщет, а ино добраго словеси не вымолвить много. Аще же с я кто разумеет купить, тако несть торгу и разладу, а егда и обретёт, той рад буде. Того ради взем во шуйну руцу пятак да руцу на вещь клади несть же различия на кую часть вещи, а клади-то дланию нутреной стороной да таков заговор тринадесять раз молви:

"Уговором древлим, словеси силными правлю: беси темновидныя буде ми сподручники, во подели чёрном порученники, помозите и пособите дабы егда кто сею вещь узрит, (наименование вещи), буде стар точию мал, женска полу точию мужеска, раб точию володетель, беден да нищ точию богатьством несчётныим славен, худороден точию благороден, аще ли кто вещь сию узртит, тако бысть бы та во взоре ево, яко солнце люба, яко ризы драгия лепа, яко цвет прелстительна, восхотеста бы он ея, яко заключенник воли, яко хворый живота, яко алчущий хлеба. Тако бы прелщала ум ево, хоша стара, хоша нова, хоша худа, хоша добра, тако бы не молвить едина словеси, аще ли драга да непотребна. Буде же вся по словесех сим. От сего заговора по кокуду вещь в руце еси. По веки вечныя аминь. "

Егда же прилучится вещь яко молвлено с ползой сбыть, тако иди на перепутье да тамо пятак оставе со примолвкой: "дань за милость". Тако вси поделие, а времяни да поры егда творити сие несть.
Автор Серафима.

пояснения
-"шуйну руцу" – левая рука
-1)Берёте в левую руку пятак (5 рублей);
2)руку с пятаком зажимаете в кулак (либо прижимаете большим пальцем к открытой стороне ладони,тут как удобнее);
3) и эту руку с зажатым пятаком кладёте на вещь,без разницы на какую часть вещи (на любую в общем);
4)класть руку/кулак с зажатым в ней пятаком нужно внутренней частью руки/кулака на вещь;
5)и читаете тринадцать (13) раз текст заговора;
6)когда вещь продадите-несёте этот пятак (5 рублей) на перекрёсток и оставляете со словами: "Дань за милость".До того как свою вещь не продали-пятак хранится у Вас.

Хотелось бы услышать мнения Практиков - стоит -ли на этот обряд тратить силы и время? Рабочий-ли?
Дьявол начинается с пены на губах ангела, вступившего в бой за правое дело

Вернуться в «Обряды на удачу, поиск работы»

Кто сейчас на форуме (по активности за 180 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 34 гостя